Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Rozpakowany metin2.bin (odkryłem przypadkiem)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć , w prefixie umieściłem [tut] ale mało to ma z tut'a tylko dla tego dałem aby było w tym dziale :)

Ostatnio pobrałem program TUGZip i co się okazało ,mogę nim rozpakować metin2.bin i metin2client.bin !

Trochę mnie to zdziwiło no ale cóż chcąc rozpakować ,program poprosił mnie o hasło .Myślałem że na tym to się już skończy ,więc anulowałem ,nagle patrze a tutaj EXTRACTING : 1% :P

Nie wiem jeszcze co z tego będzie no allee. zawsze coś -- mówię wam to tylko tak dla ''newsa'' :D

SSy

 

e2c701f0acc9.jpgfbcd9672f8c2.jpg

 

linki do ss

http://zapodaj.net/images/e2c701f0acc9.jpg

http://zapodaj.net/images/fbcd9672f8c2.jpg

Chłopaki ja myślę że to przełomowe odkrycie !!! nie wiem jak wy mowcie jakie sa wasze opinie

 

 

//jakies 53% i juz 15GB !!! : o

edit2///Mama wyłączyła mi kompa.. musze jeszcze raz wypakować ;x

///edit3///

tym wypakowywujecie :

http://www.dobreprogramy.pl/TUGZip,Program,Windows,12222.html

===przy wypakowaniu program poprosi was o haslo klikacie cancel , potem wyskoczą jakieś 3 wiadomosci(wygladaja jak errory)

klikacie Ok,Ok,OK i zaczyna się wypakowywac

edit4//

notepadem++ możecie ten plik edytować jak się wypakuje

 

 

 

NIEstety nie mam czasu na wypakowanie tego xD

macie tutaj biniacza najnowszego z metka pla

http://speedy.sh/qGBmX/metin2.bin

Opublikowano

Nie mówię że tyle nie ma ... no ale jak rozpakowuje się tym to raczej z dupy te 15gb się nie bierze raczej

Opublikowano

Source binki 2k12 ma około 10 mb, (9 z hakiem) .

 

 

Remotion, jeśli myślisz, ze tak zdobyłeś source skompilowanego programu - propsy. gratulacje, etc !

 

 

@Down - podzielisz się prawda ?!

Opublikowano

Jakims cudem u mnie przy 39% ma 3 gb tylko skad ?

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

Być może jakiś szereg znaków, który miejsce na dysku kradnie.

 

To zapewne jeden z algorytmów, który zabezpiecza binarke ; )

Opublikowano

To co w tch binkach takiego jest ze je zbezbieczaja ?

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

To co w tch binkach takiego jest ze je zbezbieczaja ?

 

No source binki jest warte kilkanaście / kilkaset tysięcy € ^^ .

 

Zawsze możesz uzyskać "pseudokod" za pomocą np IDA PRO lub ją zdekompilować zajebistym, unixowym dekompilerkiem ^^

Opublikowano

uuu :D a ten plik po wpakowaniu zajmuje 62 GB :D

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

I co w tym pliku jest? bo ja nie dokońca wypakowałem bo czasu nie miałem .

To może jak Badar mówi ..

albo moze to byłby source(smiech :P )

binki ,a mają jakieś manewry i wygląda jak 62GB :P

otwórz notepadem ++ i daj zawartosc #krupniik

 

Milou

 

to daj nam zawartosc ;]

Opublikowano

I co w tym pliku jest? bo ja nie dokońca wypakowałem bo czasu nie miałem .

To może jak Badar mówi ..

albo moze to byłby source(smiech :P )

binki ,a mają jakieś manewry i wygląda jak 62GB :P

otwórz notepadem ++ i daj zawartosc #krupniik

 

Milou

 

to daj nam zawartosc ;]

 

Prawie jak żul pod sklepem

 

"Daj pan 5zł"

Zbliżamy się ku końcowi.

 

95/100 %

 

Żegnaj MPC Forum

Opublikowano

Daj kamienia.

 

Jaki kolor ? Jaki kształt ?

No i weź się ku#wa domyśl...

Zbliżamy się ku końcowi.

 

95/100 %

 

Żegnaj MPC Forum

Opublikowano

I co w tym pliku jest? bo ja nie dokońca wypakowałem bo czasu nie miałem .

To może jak Badar mówi ..

albo moze to byłby source(smiech :P )

binki ,a mają jakieś manewry i wygląda jak 62GB :P

otwórz notepadem ++ i daj zawartosc #krupniik

 

Milou

 

to daj nam zawartosc ;]

Pewnie jest wszystko zakodowanie, a te 62gb, to są nic nie znaczące znaki(w których mogą być części kodu plików tych o które chodzi), jedynie się domyślam, bo mi za bardzo nie chce się tego rozpakowywać.

Opublikowano

No troche ta binka warzy :D Ale nic ciekawego nima w niej :/

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...